Poněkud zpožděná reakce na BMWC 8

8. října 2006 v 9:46 | Mara |  O mě
Reaguji až nyní, neb tak dlouho mi trval návrat zpět, mezi pozemšťany. Co napsat o pěti společně strávených dnech nabitých energií, láskou a přátelstvím? Jak reagovat na dny mimo hmotný, sterilně materiální svět? Vezmu to od počátku. Odjížděla jsem na akci se zvědavostí ,,co se bude dít". A jelikož mám za sebou celkem nepříjemnou autonehodu, tajně jsem v skrytu své duše od akce očekávala něco, co bych snad mohla nazvat ,, návratem zpátky do tohoto světa, zpětné ukotvení", nebo tak něco.
Čekalo mě 5 dlouhých dní s neznámými lidmi, v neznámém prostředí. Na místě, během vřelého vítání jsem s překvapením zjistila, že zde každý má někoho s kým se zná, nebo se s někým alespoň jednou setkal. Já neměla nikoho, v hlavě mi začala lítat jen jedna myšlenka ,,mám já tohle zapotřebí"? Odjížděla jsem s myšlenkou ,,vskutku mám", ale o tom později.
Chtělo se mi utéct, pryč ..., do hlubokých lesů nebo tak něco. No neutekla jsem, asi hodinu po ..., se vše začalo pozvolna proměňovat, večer už nebylo co řešit. Komunita mě vtáhla do sebe, cítila jsem se součástí společenství, které jsem chtěla spolutvořit. A bylo to vskutku ,, příjemné".
Počátek BMWC 8 se pro mne nesl v duchu pozvolného oťukávání, ostatní dny i přes převahu mužské energie bych nazvala naprostým ,,souzněním".
BMWC 8 pro mě bylo zážitkem od počátku až do konce, a rozepisovat všechny jednotlivosti zde a nyní není zkrátka možné. Vše začalo prvním seminářem a končilo až v době, kdy už jsem si lebedila doma, ve své milované postýlce. Zkrátka dojezd BMWC 8 cítím ještě dnes a nevím, kdy to opravdu skončí. Možná na příštím sletu?
Vše, co jsem tiše a tajně očekávala přišlo, a dokonce i víc. A tak než bych dále psala o něčem, co se vlastně dostatečně slovy ani opsat nedá, nemohu jinak než rozjet soukromý virtuální Sunbel s poděkováním.
Speciální díky patří nepochybně všem z o.s. Řeč, díky nimž jsme mohli společně plout na vlně BMWC 8. Všem, kteří tak skvěle zajistili a zorganizovali magickou akci, jakou BMWC 8 bezesporu byla. Jmenovitě (snad to nespletu) Zahradovi, Eurikovi, Codymu a nepřítomným dámám Barace a Berkaně. Škoda, že jsem neměla čest poznat vás osobně, těším se, že snad příště.
Díky všem, které jsem poznala více i těm, které jsem neměla příležitost poznat důvěrněji.
Díky všem přítomným ženám, za podporu a báječné ženské štěbetání.
Díky Lesii, za bezpečí a pohodu pod jejími ochrannými křídly.
Díky Eolin, jejíž lidskost a upřímnost bere dech (mě rozhodně).
Díky Uně, nejmilejšímu tvoru, kterého znám.
Díky Draze, nejjemnějšímu blankytnému stvoření, které znám.
Díky Skollovi, za objev a sdílení nočního lesního mysteria.
Díky Cornymu a jeho lásce, za pomoc nejen s materiálním zavazadlem.
Díky Darkenovi, kterého nemohu nazvat jinak než Velmistrem Chutného Dýmu (vypůjčeno od Cornyho - Díky Corny). Jeho svádění k neřestem je vskutku neodolatelné a tak díky, že jsem mohla podlehnout.
Díky Rakeschovi, který dal Panu - Božskému tvář, jsem potěšena tím, že jsem mohla být u toho. S někým vskutku tak Božským jsem se nikdy nesetkala.
Zvláštní díky patří Codymu, avšak, co říci Velmistru rituálu? Díky, za krásný vstup do víru BMWC 8, bylo to úžasné, mysteriozní, úchvatné atd. Někoho tak živelného jsem dosud za svůj život nepotkala, takže díky za to, že jsi a já tě mohla potkat.
Pokračovat bych mohla takřka donečna, bylo nás tam moc a každý mi něco dal, každého kousek jsem si odnesla sebou.
A tak díky, všem přítomným, kteří se na skvělé atmosféře podíleli jednoduše tím, že tam byli, a do všeho šli srdcem.
Fakt mě těší, že jsem s vámi všemi mohla pobýt a sdílet společný prostor po 5, pro mě naprosto úletových, mimořádně silných dní. Těším se na brzké shledání.
Další odkazy na akci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cornelius Cornelius | 9. října 2006 v 22:21 | Reagovat

Júúú. Ty máš blog? Hned si tě dám do odkazů:)

Ten první den plně chápu. Já se na svém předchozím (a prvním BMWC) cítil stejně:) a dojezd obdobně...:)

2 Eolin Eolin | 10. října 2006 v 12:25 | Reagovat

Úžasný článek. Také na Tebe vzpomínám. Tvůj workshop mi taky hodně změnil život. Byla jsi super. Doufám, že budeš moct jet zase.

3 Una Una | 10. října 2006 v 15:08 | Reagovat

Skvělě napsáno, nepochlubila ses, že máš blog, bude podroben detailní prohlídce :o) , tvůj workshop byl super jak jsem psala i jinde a těší se na další shledání a práci s Tebou

4 Darken Darken | E-mail | 11. října 2006 v 10:45 | Reagovat

Ja jako svudce k nerestem? Teeeda... diky moc, to je pocta :)

Jinak moc hezky napsano.

5 Mara Mara | 11. října 2006 v 18:27 | Reagovat

Díky za milé vzkazy. Ani netušíte, jak moc se mi stýská.

6 Lesia Lesia | 11. října 2006 v 19:13 | Reagovat

Aj ja dakujem Tebe :-)

7 jeho láska...tedy Orubi:-) jeho láska...tedy Orubi:-) | 17. října 2006 v 11:15 | Reagovat

Já ti taky děkuji za "ochutnávku arteterapie", která se na konci vyvrbila v něco úplně jiného:)

8 ReynoldsLatonya ReynoldsLatonya | E-mail | Web | 30. května 2012 v 19:09 | Reagovat

Make your own life easier take the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> and everything you need.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama